Dikkat Yumruk Geliyor – Türkçe Dublaj / Tek Parça Full HD izle

2013 Yılın da Türkiye’de vizyona giren film kendinden çok konuşturdu izlerken gülememek zor denecek şekilde hazırlanmıştır. Filmin senaryosunu hazırlayan Kevin JamesAllan Loeb, Rock Reuben film için güzel bir konu seçtiklerini belirterek sinema severlerin karşısına çıkıyor. Bu da onlar için güzel bir amaç a götürdüğünü belirtmektedir. Son dönemde bir çok film çıkması ve bu filmlere komedi ve aksiyon dalında öncülük yapacağı görünmektedir. Here Comes the Boom Full HD izlemeniz için düzenlemeler yapılmıştır.

 

Yönetmenliğini Frank Coraci üstlenmiş ve çok güzel esere komediyi aşılamış sahneleri doyurucu nitelikte sergilemiş ve sergilerken her detaya baskılı olarak göstermesi ile sahnelere tat gelmiş izlerken bir başka keyif vermektedir. Oyuncu kadrosu da bir o kadar geniştir ki Yönetmen bile filmde bir rolü bulunmaktadır. Bazı oyuncuları şu şekilde sıralayabiliriz Salma Hayek, Kevin James, Reggie Lee, Greg GermannFrank Coraci ve bu oyuncular filmde en kaliteli sahneleri oluşturan bölümde yer almışlardır.

 

Bir öğretmenin zor koşullar da aldığı maaşın yetmemesi durumunda kendine ek iş arar ve güzel bir seçenek bulur dövüş kulübü ve oraya yazılır ama yazılması ie öğretmenlik ile dövüş kulübünde yaptığı dövüşleri kazanması bir başkadır ve komik anlara düşmesi ve dövüşürken zorlu anlar yaşamasına neden olur tabiki aldığı maaşın daha üstü aldığı için neler yapacağını da düşünmektedir. Here Comes the Boom Türkçe Alt Yazılı izlemek için editlenmiştir.

 

İzleyici Yorumu: İzlerken keyif aldığım ve doya doya güldüğüm aynı zaman da vay be dedirtecek durumlar yaşadğım son derece kaliteli bir film olmuş izlerken keyif almak isterseniz bu film izleyin bence…

oynatfilmizle.com Puanı: 7.8/10

Sinemalar.com Puanı: 7.6/10

Fragman Tek Part

FavoriteBekleyin..Favorilerime ekle 338 izleme
GD Star Rating
loading...
dikkat-yumruk-geliyor---turkce-dublaj--tek-parca-full-hd-izle.jpg

Filme Yapılmış Yorumlar

İzleyebileceğiniz filmler